Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
15
Kategorii:
69
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin sklepu Sadzimy.com.pl

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SADZIMY.COM.PL

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy, działający pod adresem www.sadzimy.com.pl, prowadzony jest przez firmę Ave systems s.c. z siedzibą w Otwocku, ul.Poniatowskiego 1, 05-400 Otwock, NIP:532-16-35-414,Regon 013243497 , firma jest wpisana do rejestru działalności gospodarczych w Otwocku pod numerami 10584/01 ; 10585/01

SIEDZIBA FIRMY :

AVE SYSTEMS

05-400 OTWOCK

UL.PONIATOWSKIEGO 1

 

MAIL: sklep@sadzimy.com.pl


2. ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW

2.1. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www. www.sadzimy.com.pl służy do dokonywania zakupów produktów prezentowanych na stronie za pośrednictwem sieci Internet.

2.2.Warunkiem  dokonana zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, wybór formy płatności i przesłanie zamówienia.

2.3. Zamieszczone na stronach sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

2.4. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez pracownika Ave systems.

2.5. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia wyłącznie do momentu jego ostatecznego potwierdzenia w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem działu obsługi sklepu internetowego Ave systems.

2.6. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia o umowy, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.

2.7. Sklep internetowy Ave systems.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

2.8. Firma Ave systems zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia. Zamówienia będą odrzucane również gdy w ciągu czternastu dni od złożenia zamówienia nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości lub  przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.

2.9. Ceny podawane w sklepie internetowym są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) brutto i zawierają podatek VAT. Ave systems zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen prezentowanych na stronie www.sadzimy.com.pl bez uprzedniego informowania o tym Zamawiającego, z zastrzeżeniem że zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia zamówienia przez obsługę sklepu. W przypadku gdy cena podana w potwierdzeniu zamówienia jest różna od ceny znajdującej się w sklepie internetowym klient ma prawo rezygnacji z zamówienia.

2.10. Firma Ave systems prowadząca sklep internetowy, wystawia dokument sprzedaży, którym jest paragon lub faktura VAT.

2.11. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

2.12. Wszystkie artykuły dostarczane przez Ave systems są wolne od wad i posiadają stosowne certyfikaty i zezwolenia dopuszczające je do sprzedaży na terenie RP.


3. WARUNKI DOSTAWY TOWARÓW

3.1. dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, płatność w formie przedpłaty na konto lub kurierowi w dniu odbioru przesyłki (za pobraniem) – nie dotyczy zamówień przedsezonowych.

3.2 Firma Ave systems będzie dokładała wszelkich starań aby złożone zamówienie było zrealizowane najpóźniej w terminie 24 godzin roboczych od momentu jego złożenia przez Zamawiającego , z zastrzeżeniem pkt 2.7 jednak termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku dużej ilości zamówień.

Dostawa cebul kwiatowych wiosennych następuje w okresie po ustąpieniu mrozów , nie wcześniej niż 20 lutego.

Dostawa cebul jesiennych od 15 sierpnia.

Nasiona wysyłamy całorocznie.


3.3 W momencie odbioru przesyłki Zamawiający ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika firmy doręczającej. Jeżeli przesyłka nie zawiera wskazanego w zamówieniu towaru, towar jest inny niż zamawiany, lub towar jest uszkodzony, Zamawiający ma prawo nie przyjmować przesyłki, o czym powinien niezwłocznie powiadomić firmę Ave systems.


3.4. Przewidywany czas dostawy i jej koszt został określony w tabeli kosztów. Koszty dostaw mogą ulec zmianie wraz ze zmianą cenników operatorów.

3.6. W celu ułatwienia i usprawnienia procesu kupowania za pośrednictwem witryny www.sadzimy.com.pl, pomiędzy klientem a sklepem prowadzona jest korespondencja e-mailowa.

W jej ramach kupujący będzie otrzymywał na podany przy logowaniu adres mailowy wiadomości dotyczące zamawianych przez niego produktów. Za wyjątkiem informacji dotyczącej anulowania zamówienia na życzenie klienta lub z powodu braku towaru, wszystkie e-maile zawierają numer zamówienia, listę zamówionych towarów, kwotę i wybrany sposób płatności, oraz sposób dostarczenia, a także dane odbiorcy.

Potwierdzenie zamówienia - W momencie całkowitego zaakceptowania zamawianych produktów, oraz sposobu płatności i odbioru, klient otrzymuje informację potwierdzającą złożenie zamówienia. Zawiera ona numer zamówienia, wyszczególnienie wybranych towarów, wybrany sposób zapłaty i doręczenia, z podaniem adresu docelowego lub adresem siedziby Ave systems w przypadku odbiorów osobistych.

Brak potwierdzenia przelewu - W sytuacji kiedy kolejne próby zapłaty przelewem są nieskuteczne, klient otrzymuje stosowną informację o zaistniałym problemie, z prośbą o kontakt z przedstawicielem firmy Ave systems z zastrzeżeniem że realizacja zamówionych pozycji została wstrzymana do czasu wyjaśnienia sytuacji.


Kompletacja i wysłanie zamówienia - Po całkowitym lub częściowym , za zezwoleniem klienta ,skompletowaniu zamówionych pozycji i ich wysłaniu klient otrzymuje wiadomość potwierdzającą ten fakt, oraz jednocześnie informującą po jakim minimalnym czasie przesyłka powinna zostać dostarczona do adresata


Anulowanie zamówienia - W przypadku anulowania zamówienia na wyraźne życzenie klienta lub z powodu braku zamawianego towaru w magazynie, kupujący otrzymuje stosowną informację wraz z podaniem przyczyny anulowania.

4. REKLAMACJE I GWARANCJE

4.1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Zamawiający znajdzie w nim wady to może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych

4.2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy Zamawiający powinien odesłać wadliwy produkt na adres sklepu Ave systems widniejący na witrynie internetowej lub na dowodzie zakupu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4.3. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokument zakupu.

4.4. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.

4.5. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar reklamowany zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Reklamacja powinna zawierać opis wady towaru .

4.6. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

4.7. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed przyjęciem. W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy jej nie przyjmować, lub przyjąć po uprzednim spisaniu protokołu uszkodzenia.

4.8 Zgłoszenia reklamacyjne będą uznawane w terminie 5 dni od otrzymania przez klienta przesyłki, jest to materiał roślinny.

4.9 Zareklamowane produkty, których reklamacja zostanie uznana prześlemy na własny koszt.


5. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Ave systems przestrzega procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami prawa.

6. ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW

6.1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Wzór oświadczenia dostępny poniżej.

6.2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 10 dni od jego otrzymania. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Zamawiającego.

6.3. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar nie może być zwrócony, jeśli Zamawiający zdjął opakowanie.


6.4. Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru (zwrotowi nie podlegają koszty dostawy), nastąpi niezwłocznie poprzez wykonanie przelewu przez Ave systems na wskazane przez Zamawiającego konto, jeśli wcześniejsza zapłata za towar nastąpiła gotówkowo u kuriera  lub za pomocą przelewu.

7. OCHRONA DANYCH

7.1. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Zamawiającego przez firmę Ave systems (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

7.2. Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom są konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna – sprzedaży towarów i usług.

7.3. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu internetowego Ave systems.pl

7.4. Każdy Kupujący, który wypełnił formularz zamówienia ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie kontaktując się z firmą Ave systems pisemnie lub pocztą elektroniczną.

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

8.1. Firma Ave systems zastrzega sobie prawo do:
1. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
2. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego.
3. wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego.
4. przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.


8.2 W przypadkach nie objętych regulaminem zastosowanie ma kodeks cywilny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa

 

 

 

Konsument

.............................................                              ……………. dnia......................r.

.............................................                                                         

............................................

 

 

 

 

 

                                                               Oświadczenie

 

 

            Oświadczam, iż odstępuję od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa. Umowa  zawarta została  w dniu.......................... w ...( miejsce zawarcia umowy)............................. z AVE SYSTEMS , 05-400 OTWOCK UL.PONIATOWSKIEGO 1 NIP:532-16-35-414.

 

Przedmiotem umowy było .............................................. ( dokładnie określić przedmiot umowy np. komputer typu notebook marki asus model k50in-sx083v o numerze seryjnym erg5156456  ) za cenę..................... słownie.............................................. czego potwierdzeniem jest dokument sprzedaży nr. …………….. ( podać numer faktury lub paragonu)

 

Jednocześnie wnoszę o zwrot kwoty.................... wpłaconej za zakupiony towar.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  .......................................................

                                                                                              podpis konsumenta

 

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:c64f01bdaab93970dc60f3bbb1ced28f#0}
Click Shop | Hosting home.pl